Duyuru

Duyuru Module
Collapse

Yazdığım mesaj neden görünmüyor?

Skolyoz Forum'a yazdığınız mesajların içeriği kontrol ediliyor. Kontrol edilen mesajlar, düzenli aralıklarla incelenmekte ve içeriği uygun olanlar yayınlanmaktadır.

Lütfen aynı mesajı göndermeden önce bir süre daha bekleyin. Mesajınız kontrollerden sonra yayınlanacaktır. İçeriği uygun olmayan mesajlar silinir!

-Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz.

-Konu başlıkları, içerik hakkında bilgi içermelidir Ben, Selam, Ne yapmalıyım ?, Acil!!!!, Yardım, Önemli, ???, Lütfen Yardım vs.. konu başlıkları içeren mesajlar yayınlanmaz.
Devamını gör
DEVAMINI GÖR

Prof.Dr.Derya Dinçer

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Prof.Dr.Derya Dinçer

Bu doktoru tanıyan birileri var mı,varsa lütfen bilgilendirirmisiniz

Ben Iyi Doktor Diye Tanidiğimizin Tansiyesi üzerine Gittim Ama Bence O Kadar Iyi Bir Doktor Değil.hastasiyla Ilgilenmiyor.fakat Sana Iyi Birşeyler Söyler Ilgilenir Bilemem.sen Bilirsin..

Comment

Ben de iyi bir doktor diye duydum.senin ameliyatını Derya dinçer mi yaptı,nasıl geçti ameliyat,memnun musun?

Comment

Daha Ameliyat Olmadim Ama Ameliyatimi Bu Doktor Yapmayacak..

Comment

umutsuz vaka, peki kim yapacak ?

Comment

Derya DİNÇER bey çok iyi doktor'dur ben platin'imi ona çıkarttım ameliyat'tan önce ne dediyse o çıktı.Çok memnunum.Skolyoz ilgi alanıdır.

Comment

güvenilir değil...

hastasıyla kesinlikle iletişimi çok kotu...
              annemi goturdum... buyuk bir hataydı...
              yani canlar anlatacağım odur ki çeşmemiz kesildi diyor hastanın canını sıkmaktan başka bir şey yapmıyor...

kesinlikle tavsiye etmiyorum psikoloji bozmaktan baska yaptigi bir sey yok...
              Gata'nın hocası prof.dr. ali şehirlioğlu'nu oneriyorum...
              hem iyi bir cerrah, hem tıp etiğine sahip, hem de hasta psikolojisinden anlıyor güven veriyor...
              şöyle soyleyebilirim:
              derya dincer dolmuş soforu gibi davranıyor, ali hoca ise makam soforu...
              düşüncem budur...
              umarım dikkate alınır...
              hayat sadece para demek değildir...

Comment

Yükleniyor...
              X