Duyuru

Duyuru Module
Collapse

Yazdığım mesaj neden görünmüyor?

Skolyoz Forum'a yazdığınız mesajların içeriği kontrol ediliyor. Kontrol edilen mesajlar, düzenli aralıklarla incelenmekte ve içeriği uygun olanlar yayınlanmaktadır.

Lütfen aynı mesajı göndermeden önce bir süre daha bekleyin. Mesajınız kontrollerden sonra yayınlanacaktır. İçeriği uygun olmayan mesajlar silinir!

-Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz.

-Konu başlıkları, içerik hakkında bilgi içermelidir Ben, Selam, Ne yapmalıyım ?, Acil!!!!, Yardım, Önemli, ???, Lütfen Yardım vs.. konu başlıkları içeren mesajlar yayınlanmaz.
Devamını gör
DEVAMINI GÖR

Ankara'da en iyi doktor hangisi ??

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Ankara'da en iyi doktor hangisi ??

merhaba ben skolyoz hastasıyım yaklaşık 1 yıl önce teşhis konuldu bu yaz ankaraya muayene olmaya gidicem ama doktor ve hastaneler hakkında hiçbir bilgimiz yok..Ankara da en iyi doktor hangisi yardımcı olursanız çok sevinirim..*yardım

merhaba öncelikle geçmiş olsun canım tabikide ankarada ii omur cerrahları war herkezin kendine göre doktoru iidir ben ankara gazi tıp alpaslan şenköylü tarafından ameliyat edildim we şuan çok ama çok memnunum bazen canım acısada bu ameliyatı pişman oldum desemde alpaslan hocadan hiç mi hiç pişman değilim bir ameliyat daha geçirirsem yine onun yanında olurum istersen sana tavsiye ederim şuan sana çok tavsiye gelecek we kafan karışacak kolay gelsin sana canım tekrardan geçmiş olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Comment

Mhb. Kbra 18 arkadaşım, sanırım yaşın daha çok genç ve rahatsızlığının en erken safhasındasın.

Ankarada skolyoz üzerine ihtisas yapmış bir çok ünlü doktorlarımız bulunmaktadır.
      Size bu hekimlerin isimlerini tek tek yaza bilirim ama reklamlarını yapıyoruz onların, onlarda bizleri tamamen para kaynağı gibi görüp öyle davranıyorlar, onların bu tavırlarına çok kızıyorum, son gittiğim hekim benden devletin karşıladığının dışında tam 20 binlira para istemişti.

Ama size tek bir isim belirte bilirim, dalında çok iyi olan merhametli, bireysel diyaloguda çok rahat kurabileceğiniz bir dr. Gülhanede Prof. M.Ali ŞEHİRLİOĞLU...

kesinlikle tavsiye ederim...

Comment

teşekkür ederim önerin için .. benim için doktorun samimi olması hasta doktor ilişkisi ve ilgisi de çok önemli .. gidipte karşımda buz gibi bir doktor bulmak istemiyorum açıkcası .. burda öle çünkü inşallah derecem artmamıştır tekrar teşekkür ederim..

Comment

bende sana Tarık Yazarı öneririm iyi bir doktor ve cana yakındır ...

Comment

Prof.Dr.Tarık YAZAR' da dalında en iyi doktorlardan birisi, ben kısa bir süre onunda hastası oldum. Fakat Ali hocamın yeri bende başkadır.

Comment

hepinize çok teşekkür ederim .. gerçekten önerilerinize çok ihtiyacım var ..hepsini dikkate alıcam ..annem internetten bikaç araştırma yapmış ve Ali Şehirlioğlu'nu bulmuş.. çok iyi bir doktormuş dedi..ama iyi bir doktor olup olmadığnı uzaktan uzağa ne kadar anlayabiliriz ki.. o yüzden tanıyanlara bilenlere sormak istiyorum eğer hastası olan varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim.. çünkü şuanda kafam çok karışık

Comment

ankara deil ama istanbul ve tüm türkiyede azmi hamzaoğlu üstüne yoktur

Comment

tarık yazar ı öneririm ibni sina hastanesinde.benim ameliyatımıyaptı

Comment

kbra_18 Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hepinize çok teşekkür ederim .. gerçekten önerilerinize çok ihtiyacım var ..hepsini dikkate alıcam ..annem internetten bikaç araştırma yapmış ve Ali Şehirlioğlu'nu bulmuş.. çok iyi bir doktormuş dedi..ama iyi bir doktor olup olmadığnı uzaktan uzağa ne kadar anlayabiliriz ki.. o yüzden tanıyanlara bilenlere sormak istiyorum eğer hastası olan varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim.. çünkü şuanda kafam çok karışık
                    Ben de prof. dr. Ali Şehirlioğlu'nun hastasıyım.Şu ana kadar karşılaştığım en iyi doktorlardan biri, kesin bir karara varmadan önce bu doktora da görünmeni tavsiye ederim.

Comment

mrb

mrb arkadaşlar bende kifoskolyoz ameliyatı olcam gazi üniversitesinden alparslan şenköylü'ye gidiyorum kamburluğum için ameliyat olmayacağımı fakat akciğerimi rahatlatmak için denge ameliyatı yapılabileceğini söyledi. emar ve tomografiden sonra herşey daha netleşecek

Comment

çok çok geçmiş olsun bende alpaslan hocann hastasıyım kendisi gerçekten çok iidir şuan şüphelerin olabilir ama emin olki alpaslan hoca we ekibini tanıdıktan sonra çok güweniceksin onlara çok samimidirler

tekrardan geçmiş olsun herşey gönlünce olsun

Comment

selam

Merhaba arkadaşlar bende tarık hocanın hastasıyım kendisi çok ii biri ona gerçekten güveniyorum ama hem benim hemde tarık hocamın çok fazla korkuları olduğu için ameliyata mümkün oldukça evet demiyoruz ama ben çok dayanamadığım zamanlarda mecburen ameliyat ediyor bu gerçekten çok zor bir durum size sadece iki doktor önerebilirim birisi Derya Dinçer diğeri ise Tarık Yazar ikiside muhteşem doktorlar

Comment

Tarık Hocam

Öncelikle herkese selam. Bana göre Ankara'da hatta Türkiye'de skolyoz üzerine en iyi doktor Tarık Yazar. Benim skolyozum sonradan oluştu. Tarık hocam benim 4 senedir doktorum. Eski doktorum çok erken yaşta beni skolyoz ameliyatı ettiği için pek bir başarı sağlanmadı 4 sene önce Tarık hocamla tanıştık ve o hiç yapmayacağı bişeyi bana yaptı başka doktorun hastasını kabul etti. 2007 tarihinde öyle büyük bir ameliyat yaptı ki anlatamayacağım derecede. :S Tarık hocam o ameliyatı yapmaya razı değildi. Ama ağrılarım o kadar çoktu ki oda dayanamadı ve o ameliyatı yaptı. Öleceksin demişti bana ölmedim yaşıyorum. Çünkü ben Tarık hocamında benimde başaracağıma inanıyordum. 12 saat sürdü o ameliyat ve gözlerimi açtım. O kadar rahattım ki ağrım yoktu skolyozum düzelmişti. Daha ne istiyebilirdim. Tarık hocam benim bitane ve onu hiç bir doktorla değişmem.

Comment

Doktor

ankarada tek isim sayın MUHARREM YAZICI dır.onun üzerine dr tanımam

Comment

Yükleniyor...
                              X