Duyuru

Duyuru Module
Collapse

Yazdığım mesaj neden görünmüyor?

Skolyoz Forum'a yazdığınız mesajların içeriği kontrol ediliyor. Kontrol edilen mesajlar, düzenli aralıklarla incelenmekte ve içeriği uygun olanlar yayınlanmaktadır.

Lütfen aynı mesajı göndermeden önce bir süre daha bekleyin. Mesajınız kontrollerden sonra yayınlanacaktır. İçeriği uygun olmayan mesajlar silinir!

-Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına uymayan yorumlar yayınlanmaz.

-Konu başlıkları, içerik hakkında bilgi içermelidir Ben, Selam, Ne yapmalıyım ?, Acil!!!!, Yardım, Önemli, ???, Lütfen Yardım vs.. konu başlıkları içeren mesajlar yayınlanmaz.
Devamını gör
DEVAMINI GÖR

Ankara'da en iyi doktor hangisi ??

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

skolyoz en iyi doktor

10 yaşındaki oğluma skolyoz teşhisi kondu.tam bir sene skolyoz forum ve televizyonlarda doktor aradım.forumda okuduklarım ve tv de izlediklerim beni çok korkuttu.herşeyi göze alıp oğlumu ameliyat ettirmekten vazgeçtim fakat artık vücudu iyice eğilmeye başladı ve acı çekmeye başladı.ve nihayet allah beni prof.dr.emre acaroğlu ile karşılaştırdı.antalyadan ankaraya gittim ve ilk muayenede emre acaroğlu hocaya hayran kaldım ve sonucu ne olursa olsun ameliyat etterme kararı verdim.oğlum 10 yaşında ve özürlü.yürüyemiyor,konuşamıyor.emre acaroğlu hoca bizimle ve oğlumla o kadar ilgilendiki anlatamam.1 sene korse kullanmamızı önerdi ve 5 temmuz 2010 günü oğlumu ameliyat etti.oğlumun ameliyatı sağlıklı kişilere göre daha zordu ve riskliydi.çünki mikrosefali+epilepsi hastasıydı normal insanlara göre direnci çok düşüktü .emre acaroğlu bize o kadar güven verdiki sanki skolyoz forumda okuduklarım hayaldi.inanın oğlum sanki sünnet oluyordu.emre hoca çok başarılı bir ameliyat yaptı omurganın iki tarafına platin ve 17 tane vida takarak omurgayı sıfırladı.inanın korkacak birşey yok şu an 18 ağustos oğlumun hiç ağrısı yok ve apalamaya başladı evin içinde dört dönüyor.) allah emre acaroğlundan razı olsun.eğer ameliyat olmayı düşünüpte korkan varsa,hiç tereddüt etmeden emre acaroğlunu bulsun ve hemen ameliyat olsun.teşekkürler emre hocam

Comment

cansu06 Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle herkese selam. Bana göre Ankara'da hatta Türkiye'de skolyoz üzerine en iyi doktor Tarık Yazar. Benim skolyozum sonradan oluştu. Tarık hocam benim 4 senedir doktorum. Eski doktorum çok erken yaşta beni skolyoz ameliyatı ettiği için pek bir başarı sağlanmadı 4 sene önce Tarık hocamla tanıştık ve o hiç yapmayacağı bişeyi bana yaptı başka doktorun hastasını kabul etti. 2007 tarihinde öyle büyük bir ameliyat yaptı ki anlatamayacağım derecede. :S Tarık hocam o ameliyatı yapmaya razı değildi. Ama ağrılarım o kadar çoktu ki oda dayanamadı ve o ameliyatı yaptı. Öleceksin demişti bana ölmedim yaşıyorum. Çünkü ben Tarık hocamında benimde başaracağıma inanıyordum. 12 saat sürdü o ameliyat ve gözlerimi açtım. O kadar rahattım ki ağrım yoktu skolyozum düzelmişti. Daha ne istiyebilirdim. Tarık hocam benim bitane ve onu hiç bir doktorla değişmem.
      Merhaba Cansu. Geçmiş olsun. Beni de Tarık yazar bundan 7 ay önce kifoz ameliyatı yaptı. Ameliyat gayet başarılı geçti. Kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten alanında çok iyi bir doktor. ;) Herkese önerebilirim..

Comment

paylaştığınız için teşekkürler

benim de kafam çok karışık bu konuda açıkcası ilk ankara yı düşündüm şimdi ?

Comment

teomen benli benim ameliyatımı yaptı 8 yıl önce ama şimdi istanbulda görev yapıyomuş tarık yazarı öneririm süper bir doktordur.

Comment

kbra_18 Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba ben skolyoz hastasıyım yaklaşık 1 yıl önce teşhis konuldu bu yaz ankaraya muayene olmaya gidicem ama doktor ve hastaneler hakkında hiçbir bilgimiz yok..Ankara da en iyi doktor hangisi yardımcı olursanız çok sevinirim..*yardım
            Türkiyede bu konuda uzman hocalardan biridir.Küçük kızımı 2008 yazında ameliyat etmişti.Allah kendisinden razı olsun.

Comment

ankaranın en iyisi M.ALİ ŞEHİRLİOĞLUDUR

Comment

sanırım emekli olmuş ama adını yazamadan da geçmek istemiyorum MEHMET ALTINMAKAS hocam

Comment

M.Ali Şehirlioğlu iyi bir doktor

Comment

2011 yılında 13 yaşındaki kızımı başarılı bir şekilde ameliyat eden ve şu anda ibn-i sina hastanesinde çalışan TARIK YAZAR hocamız diyorum.

Comment

siz ameliyat oldunuz mu? Kızımda olucak Ali Hocaya bilgilendirirseniz sevinirim

Comment

kbra_18 Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hepinize çok teşekkür ederim .. gerçekten önerilerinize çok ihtiyacım var ..hepsini dikkate alıcam ..annem internetten bikaç araştırma yapmış ve Ali Şehirlioğlu'nu bulmuş.. çok iyi bir doktormuş dedi..ama iyi bir doktor olup olmadığnı uzaktan uzağa ne kadar anlayabiliriz ki.. o yüzden tanıyanlara bilenlere sormak istiyorum eğer hastası olan varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim.. çünkü şuanda kafam çok karışık

Prof.Dr.Ali Şehirlioğlu'nun hastasıyım bence gayet iyi bir doktor sıcakkanlı ve sevecen...

Comment

Yükleniyor...
                        X